2 Oca 2012

Dinden İmandan Çıkartan Biscolata Reklamları :))

Zıppkn gibi fişşek gibi bir 2012 girişi yaptık canlar. 2011'in bütün olumsuzluklarını geride bırakarak herkese mutlu, umutlu, sağlık ve huzur dolu 365 gün diliyorum :)
Bu yıl öyle bir yıl olsun "nice milenyumlar gördüm ama bunun gibisi gelmedi" dedirtsin. :)Yeni yılın yeni bloğunu süpper bir konu ile yapıyorum başlıktan da belli olduğu üzere :)

DIRIMMM DIRIMMM  BİSCOLLATAAA....DIRIM DIRIMMM BİSCOLAATAAA :)

Babalaarrrr... o nasıl reklamdır ağalarrr.... İlk başta hatırlarsanız, hamur yoğuranından, aşçısına, kuryesinden, şöferine kadar hepsi baklavalı börekli delikanlılardı. Kimi hamur yoğruyor, kimi krema karıştırıyor, kimi kutu paketliyor vs.. vs...Her zaman erkekleri düşünürler bu sefer hatun kızlara hitap etmişler iyi de etmişler. Aman tanrım o nasıl bi hamur yoğurmak, dersiniz ne yoğuruyor amcam hamurla sevişme kıvamında. Bir seksi bir seksi sormayın gitsin. Beriki kutuları paketliyor amanınn, göz kırpmalar kırıtmalar. Ben erkeklerin bu kadar kırıtabileceni düşünmezdim doğrusu. Aşçı olan bisküvinin kremesinı karıştıryor bovvvv yok böyle bir şey krema sarhoş oldu adamın karşısında :D


 Geçen akşam yeni reklamlarına bakıyorum. Tek başlarına çekmişler bu kitap gibi herifleri. İspanyol olanına (ki kendisi diğer reklamda hamuru yoğuran) yani Carlos’ a acayip takıldım.Reklam çıktı kafamı kaldırdım salyalarım aka aka herife bakıyorum. Birden kafama küttennk diye bir şeyin gelmesiyle kendime geldim. Herifimin yanında olduğunu unuttum. Terlikle “merhaba” dedi bana :D

 -Nereye bakıyorsun sen?
-Carlosaaa
 -Bir daha görmeyecem
 -Bana ne bakacam işte İspanyoleeee... Ne olduuu? Hani Emanulla taş gibi karıydı? Kitap gibiydi. Sen utanmıyosun hiç benim yanımda porno yıldızını övmeye bakcam işte Carlos’a da bakacam Ramon'a da hepsine de bakacam HIH!
 -Kızım anlamıyosun sen topoş bunların hepsi....

İşteee bizim tipik Türk erkeği “topoş hepsi” Kıskançlık hat safhada . Amman kendilerinden başka erkeğe bakmayalım. Daha yakışıklısı, daha kaslısı olmasın. Biz yeri gelir “Adriyana da çok güzel kadın ya” “Bade işçil mi hatun taş gibi hakkını yememek lazım” diye kabullenirken birine çirkin desek “Kıskançsınız” oluyor. Peki burda kim kıskanç oluyor.? 

Kendi kocamdan pay biçeyim. Göbeklidir, mevsimi geldi mi tüy döker vs.. vs.. yani Carlos onun yanında bakarsan .... ama gelin görün ki ben o tüylü pandayı seviyorum. :D Hamur Kralına sadece pislik olsun diye bakıyorum :D Ama bunu ona söleyecem mi tabiki “HAYIR” her çıktıklarında ağzı açık ayran budalası gibi bakmazsam bana da ÇeLen demesinler. Vakti zamanında gözleri kitlendikerine saysın eşşek herif. :D


Sonuç olarak erkeklere bu duyguyu yaşattıkları ve bize de bu ziyafeti çok görmedikleri için Biscolata reklamı yapımcılarına ve o taşşş gibi oyuncularına teşekkür ediyorum ve sizi o muhteşem reklamlarla baş başa bırakıyorum. Accık gözünüz bayram etsin. :D Gıdıdan Dişleddimmm :))5 yorum:

 1. Tatlım ama bizim Türk Erkekleri de oynuyor Biscolata reklamlarında... Reklamlarda gördüğümüz ağaçlar, kütükler, kozalaklar hepsi bizimkiler... :))))

  YanıtlaSil
 2. çelencim bloğundan eşinin haberi yok heral :)))

  YanıtlaSil
 3. DamlaSucum heheheh haklısın valla :D

  Sevgili Mey sence olması hayırlı mı? hahahaha hiç sanmıyorum :)

  YanıtlaSil
 4. işte buuuuuuuuuu bloğun en güzel yerini keşfettim ehehehe yalnız oscar benim sulanma offf offfffff ayrıca damlasu yıkıldım yorumuna tamamen haklısın :) :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hahahahahaha serazem ya gözünüz bayram etsin diye şey ettim zaten ;)

   Sil

Tasarım:Sawako Kuronuma